Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Незабутні враження від мандрівки туристичними шляхами НПП «Сколівські Бескиди»

В рамках програми Erasmus та «Комплексної докторської програми з екологічної політики, менеджменту природокористування та техноекології – INTENSE» з 18 по 21 червня наш Парк відвідали аспіранти та студенти третього курсу Навчально-наукового інституту екології при Харківському національному університету імені В.Н. Каразіна кафедри екологічного моніторингу і заповідної справи.

Впродовж вихідних днів під керівництвом Оксани Леневич аспіранти Світлана Бурченко і Владислава Вороніна та студенти Гладкий Антон, Кутузов Євген, Міщенко Вікторія, Найдюк Данило і Федяй Владислав з великим захопленням відвідали найцікавіші місця відпочинку в Парку.
Захоплююча мандрівка розпочалась з туристичного шляху № 5041 «Павлів потік-водоспад Кам’янка». На шляху ми ознайомились з лісовими та лучними екосистемами Сколівських Бескид. Відвідали озеро Журавлине, оглянули величний каньйон річки Кам’янка та гуркітливий водоспад.

Наступним пунктом нашої подорожі був туристичний шлях №13 «м. Сколе-г.Парашка». Незважаючи на тривалий та ускладнений погодними умовами шлях, нами вдалось підкорити одну з найвищих вершин НПП «Сколівські Бескиди» − гору Парашку висотою 1 268 м.

З великим захопленням ми відвідали туристичний шлях № 5042 «Старовікові ліси». На цьому шляху нами було оглянуто величні дерева ялиці білої та бука лісового, віком понад 160 років. Наочно ознайомились з основними ознаками «старовікових дерев».

Завершальну пізнавальну екскурсію рідного краю ми здійснили на туристичному шляху № 5048 «Стежками легендарної Тустані».

Аспіранти та студенти Каразінського ННІ щиро вдячні адміністрації Парку за гостинність, зокрема проживання та організовані проведені екскурсії.

Оксана Леневич,
к.б.н., науковий співробітник
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі