Головна
Новини НПП
Інтерактивна мапа
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Нарада щодо збереження пралісів та старовікових лісів у Карпатському регіоні

15 вересня 2015 року в приміщенні Мінприроди відбудеться нарада щодо збереження пралісів та старовікових лісів у Карпатському регіоні шляхом розширення території національних природних парків.

Збереження лісів у природному стані є одним із основних завдань Карпатського регіону, бо саме лісові екосистеми зберігають водні ресурси, захищають від паводків та селевих зсувів, стабілізують клімат, є основою для туристичної діяльності, джерелом прибутку та еколого-соціального благополуччя жителів Карпат.

Враховуючи різноманітність думок стосовно теми збереження карпатських природних лісів шляхом розширення територій національних природних парків, на нараді буде обговорено стратегічно важливе для держави питання – яким бути регіону Українських Карпат – природоохоронно-туристичним, експлуатаційно-промисловим, чи таким, в якому екологічно обґрунтовано поєднаються ці обидві складові.

На нараду запрошені народні депутати України, представники Мінекономрозвитку, Мінсоцполітики, Мінагрополітики, Мінрегіону, Держлісагентства, Держводагентства, Держгеокадастру, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької облдержадміністрацій та інші. Ви зможете також познайомитись з точкою зору по цих питаннях провідних українських вчених.

Результатом наради буде знайдення консенсусу та прийняття спільного рішення з питання розширення території національних природних парків Карпатського регіону задля збереження карпатських пралісів і старовікових лісів.

Нарада такого масштабу проводиться вперше. Сподіваємося на Ваш щирий інтерес до цієї теми і посильну допомогу.

Організаторами наради є Міністерство екології та природних ресурсів України та Українське товариство охорони птахів за підтримки Франкфуртського зоологічного товариства.

Дата та місце проведення наради: 15 вересня 2015 року об 11:00 в приміщенні Орхуського інформаційно-просвітницького центру за адресою: м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, перший поверх, вхід з лівого боку будинку.

Прес-служба
НПП "Сколівські Бескиди"

Коментарі