Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Нарада-навчання по електронному обліку деревини

24 вересня 2019 року в приміщенні НПП «Сколівські Бескиди» відбулась нарада-навчання працівників структурних підрозділів, а саме: лісничі, помічники лісничих, майтер лісу та бухгалтер щодо правильності ведення електронного обліку деревини. На нараду був запрошений головний спеціаліст Львівського ОУЛМГ Кривецький Богдан Богданович.

Електронний облік деревини – це система фіксації та оформлення руху деревних ресурсів із застосуванням засобів автоматизації на всіх етапах лісозаготівельних робіт з занесенням та передачею інформації поколодного (штабельного) обліку за допомогою сучасних інформаційних технологій для подальшого використання в бухгалтерському та управлінському обліку.
Основними завданнями електронного обліку лісопродукції :
– своєчасне, якісне та достовірне відображення руху лісопродукції;
– одержання даних про залишки лісопродукції,
– контроль за зберіганням і використанням лісопродукції;
– облік та контроль за оплатою відвантаженої лісопродукції;
– контроль за роботою матеріально-відповідальних осіб;
– попередження нестач, крадіжок і незаконного витрачання лісопродукції

Кривецький Б.Б. відмітив, що 09 липня 2019 року Президент України Володимир Зеленський підписав указ №511/2019 «Про деякі заходи щодо збереження лісів та раціонального використання лісових ресурсів, зокрема п.4 запровадити до 01.11.2019 року електронний облік деревини». Він коротко обговорив із присутніми про основні помилки, які допускаються при занесенні даних на носій інформації. Також, було наголошено, що можна вносити корективи у даних, подавши попередню заявку, але тільки по одному лісництві і по одній ділянці.
Головний спеціаліст відмітив, що в загальному по нацпарку великих помилок у веденні електронному обліку деревини не виявлено.

Прес-служба
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі