Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Нагорода для Героя

13 березня 2022року поблизу м. Попасна Луганської обл. в бою з російськими окупантами загинув майстер лісу Бутивлянського лісництва Національного природного парку «Сколівські Бескиди» Минів Василь Ярославович.


Його короткий трудовий шлях у системі лісовому господарстві, пов'язаний з благородною професією по охороні та збереженню довкілля.
Значну частину свого життя Василь віддав служінню та захисту України. Спочатку був учасником АТО, а в перший день розв’язаної росією війни - мобілізований і достойно до останнього свого дня захищав Батьківщину.

Наказом Державного агентства лісового та мисливського господарства України Минів Василь Ярославович удостоєний найвищої нагороди відомства «Відмінник лісового господарства» (посмертно).

Нагороду Героя-захисника вручив начальник Львівського та мисливського управління лісового господарства Дейнека Анатолій Михайлович дружині Оксані.
Працівниками національного парку в урочищі Альтана висаджений Меморіальний дуб на спомин про колегу лісівника, ВОЇНА –ЗАХИСНИКА.

Коментарі