Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Наближене до природи лісівництво: методика та результати

09 липня 2021 року відбувся навчально-виробничий тренінг-семінар «Рубки переформування та захист особливо цінних ділянок з метою запровадження наближеного до природи лісівництва». В даному заході взяли участь Львівське ОУЛМГ (Целень Я.П., перший заступник начальника управління – головний лісничий), Львівська лісовпорядна експедиція, представники Дунайсько-Карпатської програми та НЛТУ України (Криницький Г.Т., д.б.н., професор), спеціалісти лісогосподарських підприємств та установ ПЗФ гірської частини. Від НПП «Сколівські Бескиди» взяли участь п’ять працівників служби охорони ПЗФ.

Підчас семінару учасники були ознайомлені із основними теоретичними засадами ведення наближеного до природи лісівництва, зокрема в частині проведення рубок переформування, які дають можливість постійно залишати дану ділянку лісу покритою лісовою рослинністю, переформовувати одновікові насадження в різновікові, які є стійкішими, а також похідні деревостани переформовувати в господарсько цінні різновікові насадження.


Також були озвучені основні особливості природоохоронного режиму в лісах України, режим охорони пралісів, квазіпралісів і природних лісів та господарювання на прилеглих територіях (Анатолій Павелко, Богдан Проць, Дунайсько-Карпатська Програма).


В ході практичної частини тренінг-семінару, учасники заходу були ознайомлені із результатами ведення лісового господарства з метою запровадження наближеного до природи лісівництва на ділянках проведення рубок переформування в ДП «Стрийське лісове господарство» та ДП «Сколівське лісове господарство».

Відділ лісового господарства
та відтворення екосистеми
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі