Головна
Новини НПП
Інтерактивна мапа
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


На землях без вилучення буде створено комплексну пам’ятку природи

Департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА погодив клопотання національного природного парку «Сколівські Бескиди», щодо створення на землях Сколівського військового лісгоспу, які входять в парк без вилучення, комплексної пам’ятки природи в місцях проростання старовікових лісів.

77

7777

Це стало можливим після проведення комплексних наукових досліджень 2014-2015 років в рамках проекту «Збереження Карпатських пралісів», який впроваджується Українським товариством охорони птахів (ТОП) – представником міжнародної природоохоронної асоціації BirdLife International в Україні, у співпраці та за фінансової підтримки Франкфуртського зоологічного товариства (Німеччина). Врезультаті проведених досліджень на території без вилучення було обліковано 757,6га старовікових лісів, які цінні в науковому та лісівничому відношення.
777

Проаналізувавши отримані дані нами було підготовлено наукове обгрунтування на створення на цих землях комплексної пам’ятки природи. Також це питання проговорювалось з науковцями і громадськістю і було підтримане. Розглядалось це питання на засіданні Громадської ради НПП «Сколівські Бескиди», де були присутні і представники Сколівського військового лісгоспу, і було прийнято рішення про підготовку відповідних документів. І ось тепер, Департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА своїм листом погодив створення цього об’єкту ПЗФ та поручив парку підготувати всі необхідні документи.
Надіємось, що так ми зможемо зберегти наші старовікові ліси. Також виносимо нашу щиру подяку Українському товариству охорони птахів та Франкфуртському зоологічному товариству в підтримці у вирішенні даного питання.

Василь Приндак,
заступник директора з наукової роботи
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі