Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


На території НПП “Сколівські Бескиди” пройшла міжнародна наукова конференція

19-22 жовтня 2016 року на території національного природного парку "Сколівські Бескиди" пройшла ХІ міжнародна наукова конференція Західноукраїнського орнітологічного товариства "Регіональна орнітофауністика: історія. сучасний стан та актуальність", присвячена 100-річчю з дня народження Михайла Анатолійовича Воїнственського.
IMG_0544
1

В рамках програми цієї конференції також відбувся семінар "Імплементація пташиної директиви Європейського Союзу"
Відкрив конференцію Микола Матвєєв, орнітолог, декан природничого факультету Кам'янець-Подільського національного університету. Пізніше з привітальним словом виступив директор НПП "Сколівські Бескиди" Бандерич В.Я. Після цього, більш детально ознайомив присутніх з Сколівськими Бескидами в своїй доповіді заступник директора з наукової роботи Приндак Василь Петрович, адже дехто з науковців вперше відвідали цю територію.

IMG_0547

Після привітальних слів та ознайомчої доповіді про Сколівщину розпочались секційні засідання, які проходили 19-21 жовтня. Ведучими виступали М.Д.Матвеєв, В.О.Пограничний, А.А.Бокотей, Н.В.Дзюбенко, І.М.Горбань, І.В.Шидловський. В рамках семінару також було виконане практичне завдання в польових умовах з проведення інвентаризації птахів, визначення меж їх оселищ.
У семінарі та конференції взяли участь провідні науковці-орнітологи України, представники Мінприроди та установ природно-заповідного фонду України. Під час обговорення піднімалось питання із дослідження птахів в минулому та сучасні актуальні напрямки орнітології в України.
Також організаторами був проведений тренінг із впровадження Пташиної директиви та її зв'язок з Natura 2000 (SPA) і Смарагдовою мережею та круглий стіл «Чорний лелека в Україні – 10 років досліджень: результати та перспективи»

IMG_0545
IMG_0551
22 жовтня група з бажаючих відвідала територію національного природного парку "Сколівські Бескиди" - залишки наскельної фортеці "Тустань".

Прес служба
НПП "Сколівські Бескиди"

Коментарі