Головна
Новини НПП
Інтерактивна мапа
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


На Сколівщині посаджено дуб пам’яті Героя України

Емблеми

В рамках виконання заходів «Майбутнє лісу в твоїх руках» 14.04.2014 року на Сколівщині в урочищі Альтана було посаджено дерево пам’яті героя України, жителя Сколівщини Олега Ушневича, який загинув 20лютого цього року на Майдані. В Акції Взяли участь працівники національного природного парку «Сколівські Бескиди, члени громадських організацій «Природа», «Самопоміч» та «Карітас». Також прилеглу територію прибрали від сміття, встановили гранітний камінь, де з часом буде відповідний напис. Чому вибрано саме дуб - адже це дерево символізує силу, незламний дух та вірув майбутнє.

посаджено дуб пам’яті Героя України
Чому вибране саме це урочище? Адже, це місце уже символізується жителями регіону як «символ боротьби українського народу за свою волю і долю», бо саме тут уже є могила воїнам УПА, де поруч з великим мальтійським хрестом, символом військових поховань, встановлено плиту з переліком імен і псевдонімів полеглих воїнів УПА, похованих тут. Концепція Меморіалу задумана і виконана таким чином, щоб до поховання пролягала Хресна дорога. З обох боків дороги, що в’ється серпантином і полегшує вихід до урочища, встановлено 14 дубових хрестів.

посаджено дуб пам’яті Героя України
посаджено дуб пам’яті Героя України

Це дерево пам’яті завжди нам буде нагадувати про Олега вихідця з Дрогобиччини, але який проживав у м.Сколе. Його добре знають тут, де після закінчення вишу вчителював. В останні роки виїжджав на заробітки за кордоном.

20 лютого 2014 року. Олег Ушневич поклав життя за Вільну, Розквітлу та Незалежну Україну на Майдані, в Києві. Будучи пораненим в обі ноги, він ще був на барикаді, на передовій. Але «снайперська куля», яка влучила просто в серце, обірвала назавжди його життя.

Любов до України йому заклали в душу і серце дід і баба, котрі також віддавали на вівтар Незалежності України, свої життя і здоров’я, тримаючи в руках зброю в складі ОУН-УПА проти нещадних енкаведистів.
Є в українській історії події, які стали знаковими, стали символічними. Такою подією є героїчна смерть молодих захисників Української Держави, яка заявила світові, що вона хоче бути господарем у своїй хаті.
В душі і серці, тримав Олег Ушневич це гасло, до останнього моменту життя.

Сколівщина завжди буде пам’ятати своїх героїв-Євромайдану, ОУН-УПА, Українських Січових Стрільців!

СЛАВА УКРАЇНІ!

посаджено дуб пам’яті Героя України
посаджено дуб пам’яті Героя України
посаджено дуб пам’яті Героя України

Василь Приндак,
заступник директора з наукової роботи

Коментарі