Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Міжнародна співпраця на благо природі


Між НПП «Сколівські Бескиди» та ГО «Франкфуртське зоологічне товариство» підписано меморандум про взаєморозуміння щодо співпраці в рамках ініціативи «Збереження Карпатських пралісів».
Обидві сторони погоджуються співпрацювати та діяти задля збереження гірських ландшафтів та біологічного різноманіття Сколівських Бескидів щоб пом'якшити глобальні наслідки змін клімату.
Старовікові ліси нацпарку значною мірою підтримують біорізноманіття. Адміністрація установи несе відповідальність за їх захист, вивчення та розширення ареалу. Досягнення зазначених цілей є можливим завдяки фінансуванню наданому Міжнародною кліматичною ініціативою (ІКІ) німецького уряду та співфінансуванню Франкфуртського зоологічного товариства.
В рамках підписаного меморандуму 13 липня 2021 року Франкфуртським зоологічним товариством було закуплено та передано для користування НПП «Сколівські Бескиди» обладнання та оргтехніку високих інформаційних технологій. Зокрема: сучасну цифрову фотокамеру, проектор, мобільну конференційну систему, багатофункціональний пристрій, принтер, сканер, комп'ютери, ноутбуки.Адміністрація парку висловлює подяку за щедру допомогу від наших партнерів, що сприятиме покращення умов праці фахівців парку та слугуватиме збереженню унікальних природо-заповідних територій.

Прес-служба НПП

Коментарі