Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Мандруйте осіннім лісом

Прийшла чарівна осінь. Осінніми барвами заграв ліс, особливо листяний, він радо зустрічає нас, привітно шурхотить різнобарвними листочками.


Лісові масиви Сколівського лісництва не залишать байдужими відвідувачів в будь-яку пору року. Наше лісництво має безліч мальовничих куточків та краєвидів, які відкриваються та зачаровують погляд. Рекреаційна зона «Водоспад на річці Камянка» збирає завжди відпочиваючих незважаючи, яка пора року надворі. Тут можна помилуватись водоспадом, а також відвідати Журавлине озеро.

Після екскурсій можна скуштувати гарячий шашлик чи картоплю. Також відвідувачі можуть пройтись осіннім лісом в урочищі Павлів потік, де облаштовані 4 екологічні стежки як: «До джерел мінеральної води» - де можна попробувати сірководневу та залізну води; «Бучина», «Павлів потік – водоспад Камʼянка» та «Старовікові ліси».

Прогулянки маршрутами можна здійснити як пішим варіантом так і на велосипеді. Також від урочища Павлів потік бере початок туристичний маршрут «На гору Лопата». Подорожуючи даним маршрутом можна милуватись панорамою осінніх навколишніх гір, а саме чистими буковими, ялицевими та корінними смерековими насадженнями, а також гірськими луками. Тільки не завжди відпочиваючі цінять працю лісівників, залишаючи після себе неприбрані місця.

Здійснюючи подорож - насолоджуйтесь красою матінки - природи!

Юрій Волос,
лісничий Сколівського лісництва
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі