Маленькі гості завітали до Крушельницького лісництва

2 жовтня поточного року була проведена екскурсія на садибі Крушельницького лісництва НПП «Сколівські Бескиди» учням 2-го класу із керівником Гаєвською Іриною Орестівною Крушельницького НВК «ЗОШ 1-2 ст. - ДНЗ».

Учні познайомилися з діяльністю лісництва, де вирощуються вічнозелені декоративні сіянці та саджанці (туї, ялівці, ялини, самшиту, кипарисовики та ін) та ознайомилися з основним напрямками діяльності.
Лісничий Масендич Сергій Онуфрійович та майстер з охорони природи Дмитришин Микола Богданович ознайомили учнів зі структурою розсадника, способами розмноження, асортиментом деревних порід. Відвідувачі оглянули парники, де шляхом зеленого живцювання розмножують самшит вічнозелений (Buxus sempervirens L.), тую західну (Thuja occidentalis L.) та інші деревні рослини.
“Вирощуємо ми тут садивний матеріал для створення лісових культур, а також паралельно вирощуємо ще декоративно-посадковий матеріал для того щоб озеленювати присадибні ділянки лісництв, а також для реалізації населенню та підприємствам.” – розповів лісничий.

Загалом екскурсія видалася цікавою, а завдяки обізнаним екскурсоводам ще й надзвичайно інформативною, пізнавальною. Учні на власні очі побачили, наскільки нелегка праця працівників у розсадниках. Школярі отримали масу задоволення від побаченого та виявили бажання повернутися ще.

Ігор Корчинський,
Помічник лісничого Крушельницького лісництва