Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Максим Козицький відзначив гідів-перекладачів та екскурсоводів Львівщини

25 лютого голова Львівської ОДА Максим Козицький зустрівся із керівниками курсів підготовки фахівців туристичного супроводу та гідів, а також гідами-перекладачами і екскурсоводами Львівщини.
Сторони поспілкувались про формування позитивного туристичного іміджу області, презентацію туристичних та курортних можливостей Львівщини на міжнародному рівні.


«Ми маємо неабиякий потенціал у сфері розвитку туризму. Львівщина може конкурувати зі знаними європейськими містами за туриста. Показувати наші визначні місця та привабливі точки треба грамотно та цікаво. А ви - саме ті люди, які знають як зацікавити мандрівників і що показати в регіоні. Коли люди подорожують, їх перш за все приваблюють традиції, архітектура та кухня. Окрім того, розвиток інфраструктури також сприяє розвитку галузі, тож мусимо шукати спільні шляхи сприяння розвитку теризму в області»,- зазначив очільник області.
Також обговорили проблемні питання, серед яких налагодження співпраці між туристичними операторами та музейними установами, клієнтоорієнтованість працівників музеїв тощо. Окреслили і вектори співпраці – спільна інформаційна кампанія, ознайомчі промоційні тури туристичними локаціями області для представників Львівських туристичних операторів, екскурсоводів, розширення географії подорожей туристів у Львівській області, промоція місцевої сувенірної продукції – локальних смаколиків, продукції від місцевих фермерів.
В межах зустрічі Максим Козицький відзначив подяками гідів-перекладачів та екскурсоводів Львівщини. Приємно, що і тут була відмічена робота нашої природно-заповідної установи. Надіємось, що і надалі зможемо внести свій внесок у розвиток туризму на Львівщині.

Прес служба
НПП "Сколівські Бескиди"

Коментарі

Ім’я або нік
Пошта
Сайт