Головна
Новини НПП
Інтерактивна мапа
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Ліси Львівщини відкриті для громадського контролю

Анатолій Дейнека

14 січня 2016 року начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека у Львівському прес-клубі зустрівся з представниками засобів масової інформації. В ході прес-конференції він поінформував присутніх про впровадження механізмів громадського контролю за веденням лісового господарства в області.

«Відтепер усі заходи, що проводяться в лісах Львівщини, буде висвітлено на сайті Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства та сайтах лісогосподарських підприємств. Кожна громадська організація, ЗМІ чи органи влади можуть ознайомитися із цією інформацією та взяти участь у громадському контролі за тими процесами, які відбуваються у лісі», - повідомив начальник управління.

Відповідно до розпорядження Львівського ОУЛМГ «Щодо механізмів громадського контролю у лісогосподарських підприємствах Львівської області» на сайті управління та лісгоспів буде постійно оприлюднюватись інформація про плани проведення всіх рубок, а також видані на них дозволи (лісорубні квитки), про виявлені державною лісовою охороною порушення лісового та мисливського господарства, плани весняних лісовідновлювальних робіт, використання недеревних продуктів лісу тощо.

З метою залучення громадськості до контролю процесів погодження призначення санітарних рубок на сайтах Львівського лісозахисного підприємства та Департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА будуть оприлюднюватись календарні плани проведення оглядів деревостанів та погоджувальні документи.
На даний час на сайтах лісгоспів вже розміщено календарні плани проведення відводів деревостанів в рубки, із зазначенням контактних даних відповідальної особи лісгоспу. Кожен бажаючий при бажанні може взяти участь у відводах.

Окрім того, Анатолій Дейнека повідомив, що впровадження механізмів громадського контролю також передбачає обговорення запланованих лісогосподарських заходів з місцевими громадами. Працівники лісових господарств на сесіях сільських та місцевих рад розповідатимуть про плани проведення заходів в лісах, про їх законні підстави та очікувані результати, які отримає громада від їх проведення.

За словами керівника обласного управління, з 1 січня державні лісогосподарські підприємства перейшли на електронні державні закупівлі на платформі системи Prozorro, що дає значну економію коштів.

Переглянути онлайн трансляцію прес-конференції можна нижче:

Прес-служба Львівського ОУЛМГ

Коментарі