Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Лісокультурна кампанія завершилася

Якісне проведення процесу лісовідновлення неможливе без складання проектів лісових культур на високому професійному рівні з врахуванням особливостей і характеру природно-кліматичних умов виростання. Лісові культури створено з породами: ялиця, бук, клен-явір. Відомо, що чисті насадження створювати недоцільно і цілком неправильно, оскільки ми ведемо лісове господарство, наближене до природного. Мішані насадження стійкіші і у майбутньому повинні виправдати себе.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Цієї весни під природне заліснення залишено 12 ділянок з достатньою кількістю непошкодженого самосіву лісотвірних порід, загальною площею 19,1 га, а також створено лісові культури на свіжих зрубах - 8,7 га. Всі роботи проведено успішно, при цьому створено кормові та захисні ремізи для диких тварин та птахів.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Цієї весни проведено доповнення та ввід недостаючих порід на площі 40 га. На протязі вегетаційного періоду заплановано провести догляди за лісовими культурами (85 га).

DSCF0325

Традиційно, щовесни проводяться різні акції, в ході яких інформуються та залучаються до співпраці всі зацікавлені жителі. На території НПП «Сколівські Бескиди» було проведено такі Акції: «Майбутнє лісу в твоїх руках», «Місячник озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля», «Дерева миру», «За чисте довкілля», «День благоустрою територій та населених пунктів».

 

Прес-служба НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі