Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Лісівники Львівщини у першому півріччі 2018 року спрацювали ефективно

Головною темою чергового засідання колегії Львівського ОУЛМГ стало підбиття підсумків господарсько-фінансової діяльності лісогосподарських підприємств за І-ше півріччя 2018 року.
На початку засідання начальник Львівського ОУЛМГ Анатолій Дейнека акцентував увагу на інформаційній атаці, яка здійснюється в теперішній час на лісову галузь з метою її дискредитації. На думку Анатолія Дейнеки найбільш ефективною відповіддю на це є прозора ефективна робота державних лісогосподарських підприємств.

З огляду на це, набуває важливості представлення на розгляд громадськості звітної інформації про діяльність державних лісогосподарських підприємств за всіма напрямками діяльності у місцевих засобах масової інформації, на власних веб-сайтах та соціальних мережах. Необхідно покращити співпрацю з громадськістю у вирішенні проблемних питань та оперативно реагувати на критичні виступи, які з’являються у ЗМІ з метою їх роз’яснення чи спростування неправдивої інформації.
Голова колегії відзначив, що в цілому за звітний період державними лісогосподарськими підприємствами забезпечено виконання усіх поставлених завдань.
З інформацією за напрямками діяльності виступили перший заступник начальника – головний лісничий Львівського ОУЛМГ Ярослав Целень, заступник начальника – головний інженер обласного управління Громяк Ю.О., начальник відділу економіки та фінансів Богдан Кисіль та начальники інших структурних підрозділів управління.
Так, загальні обсяги відтворення лісів за період з початку року склали 1257,4 га. Зокрема, створено 973,4 га лісових культур. Природне поновлення лісів забезпечене на площі 284 га, що становить 23% від всього обсягу лісовідновлення.
Рубки формування та оздоровлення лісів проведено на площі 2,1 тис.га., в ході яких заготовлено 21,8 тис. кбм ліквідної деревини, в тому числі рубки догляду в молодняках проведені на площі 1,3 га.

За 1 півріччя 2018 року в лісах Львівського ОУЛМГ зареєстровано 249 випадків незаконної рубки лісу загальною кубомасою 669 кбм деревини, що на 421 кбм менше ніж за аналогічний період минулого року, або 39%. В тому числі виявлено державною лісовою охороною 249 випадків (100%) незаконних рубок. А також на 4 % покращився відсоток встановлення лісо порушників, який становить 52%.
За період з початку року підприємствами управління від всіх видів рубок заготовлено 439,6 тис. кбм. деревини, в тому числі на рубках головного користування – 274,1 тис. кбм.
В круглому вигляді було реалізовано 360,3 тис.кбм. деревини.
На власних виробничих потужностях перероблено 94,2 тис.кбм. деревини, що на 11 тис. м3 більше, ніж у І півріччі 2017 року (+13%).
Випущено продукції переробки на суму 144,1 млн.грн.
За 6 місяців поточного року збудовано та відновлено 22,2 км лісових доріг.
Обсяг реалізації продукції склав 556,4 млн.грн., або 133,2% до відповідного періоду минулого року.
Заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах управління – відсутня.
Підприємствами управління сплачено до зведеного бюджету 133,4 млн. грн. податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 30,4 млн. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року.
З них до Державного бюджету сплачено 92,8 млн. грн., до місцевого бюджету — 40,6 млн. грн.
Крім податків підприємствами управління за 6 місяців поточного року сплачено Єдиного соціального внеску в сумі 39,3 млн. грн.
Разом сплачено платежів до зведеного бюджету та Єдиного соціального внеску в сумі 172,8 млн. грн., або 31% від загального обсягу реалізованої продукції.
Підсумовуючи доповіді Анатолій Дейнека звернув увагу керівників підприємств на нагальні питання сьогодення.
Зазначив, що проблемним залишається питання масового всихання соснових та ялинових насаджень в області. Існуючу проблему необхідно широко обговорювати та висвітлювати на місцевому рівні.
Основне джерело надходжень підприємств – це раціональне використання наявних лісових ресурсів. А це вимагає контролю за виконанням сортиментної структури. Акцентовано увагу на питаннях співпраці з деревообробниками, а саме - працювати виключно в законній площині на основі укладених договорів та аукціонних торгів.
За результатами засідання колегії прийнято відповідні рішення та окреслено основні напрями діяльності підприємств Львівського ОУЛМГ на найближчу перспективу.

Прес-служба Львівського ОУЛМГ

Коментарі

Ім’я або нік
Пошта
Сайт