Ліс – легені нашої планети !

Ліс – складне природе угруповання, яке нагадує багатоповерховий будинок з жителями. Ми любимо ходити до нього. А чи замислювалися всі, яку користь приносить він?...

До акції «Всесвітній день прибирання» у Сколівській ЗЗСО №3 з учнями 8 класу, було проведено заняття на тему «Легені нашої планети». Школярі ознайомлювалися з екологічними проблемами лісу, які виникли з вини людини; формували уявлення про ліс, як об’єкт і засіб охорони природи; формували впевненість в особистій відповідальності кожного за стан природного середовища.
Під час перегляду відео презентації вони розвивали логічне мислення, спостережливість, пізнавальний інтерес до природи.

Учні активно брали участь в грі «Відгадай хто я?», розгадуванні кросвордів та загадок на природничу тематику. А також, під час проведення заочної екскурсії до лісу, ознайомилися з головними правилами поведінки на природі.

Оксана Федишин,
фахівець з екологічної освіти