Головна
Новини НПП
Інтерактивна мапа
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Край снігів і довгожителів

Садиба нашого Приполонинного лісництва розташована на висоті 746 м. над рівнем моря, для порівняння це на 280 м. вище садиби Сколівського лісництва. Сьогодні 24 березня температура повітря о 7 годині ранку становила мінус 15 градусів. На дворі календарна весна, а по факту зима. Висота снігового покриву в селі 50 см. і чим вище в гори збільшується, в районі Росохацької полонини досягає 1,90 м. Нинішня запізніла весна не виняток для теренів нашого краю.


За таких умов треба допомагати звірині та птахам. Служба охорони лісництва моніторить місця скупчення оленів, козуль і проводить їх підгодівлю сіном, кормовими віниками. Для птахів змайстрували годівниці і виставляємо корм.

Важко приходиться не тільки звірам, а й людям. Місцеві жителі зайняті в основному підсобним сільським господарством. Бойки люди працьовиті. Місцевий клімат, чисте навколишнє середовище сприяють тривалості людського життя. У нашому невеличкому гірському селі 65 дворів. Найстаршій жительці 93 роки, а ще більше десятка яким далеко за 80. А в сусідньому з нами селі Довжки проживає найстарша мешканка Львівщини, якій виповнилося 104 роки.

Запрошуємо відвідати наш край.

Олексій Вовкунович,
лісничий Приполонинного лісництва

Коментарі