Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Кращі результати роботи національного природного парку «Сколівські Бескиди» за 2022 рік

1. Надходження податків, зборів до бюджетів збільшено порівняно з довоєнним 2021 роком.


2. Для потреб воїнів ЗСУ за рахунок благодійних внесків працівників парку закуплено і передано три легкові позашляховики, а також військову амуніцію, продукти харчування та теплі речі загальною вартістю понад 800 тисяч гривень.3.Для прийому вимушено переміщених осіб облаштовано пункт тимчасового проживання у колишньому Палаці баронів Гредлів. Від березня місяця 2022 року тут проживали понад 250 чол. чоловік.

4.Особливістю еко-освітньої роботи 2022 року став напрямок національно-патріотичного виховання ВПО та молоді. За допомогою майстер-класів, квестів, екскурсій, відеороликів, презентацій та конкурсів проведено 175 заходів.

5.Розпочато реставрацію Палацу баронів Гредлів ХІХ століття. Грантові кошти в сумі 400 тисяч євро для проведення невідкладних робіт по ремонту даху та приміщень виділяє Frankfurt Zoological Society (FZS), разом зі своїм румунським партнером Fundatia Conservation Carpathia (FCC), які є постійні благодійниками національного природного парку «Сколівські Бескиди».

6.Започатковано закладання мережі пробних площ з метою здійснення моніторингу за станом гірських лісів і визначення впливу на них глобальних змін клімату. Охоплено всю територію парку моніторингом за допомогою програми SMART. Результатом аналізу даних є картографічна візуалізація біорізноманіття.

7.Підписані Міжнародні меморандуми для співпраці з Європейськими природоохоронними інституціями з метою реалізації спільних грантових проектів та наукових видань.

8.Проведено процедуру та отримано висновок з оцінки впливу на довкілля при облаштуванні глемпінгів в урочищі Павлів потік. Зроблено під’їзну дорогу та мостовий перехід до локації.

9.Забезпечено надання платних рекреаційних послуг відвідувачам парку на довоєнному рівні. Виготовлено 20 альтанок для короткострокового відпочинку та реабілітації.

10.Сформовано остаточний варіант пакету документів та подано до Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів щодо розширення території парку.

Прес служба
НПП "Сколівські Бескиди"

Коментарі