Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Корисна та лікувальна чорна смородина

Сучасна людина має нестачу вітамінів, що особливо помітно в холодну пору року. Усе це приводить до авітамінозу і позначається на стані здоров’я. У такому разі необхідно звернути увагу, на продукти з максимально широким спектром вмістом вітамінів та мікроелементів, одним з ідеальних варіантів, що відповідають усім критеріям, є чорна смородина.


Чорна смородина – надзвичайно популярна й дуже смачна ягода. Її часто використовують в кулінарії та медицині. З чорних ягідок, зокрема, виходять чудові компоти, муси, вино або начинки для пирогів. Але, окрім чудових смакових якостей, вона ще має низку корисних властивостей. Тому вона корисна при авітамінозі та під час застуди. У разі регулярного вживання в їжу смородини відзначається підвищення тонусу організму і його опірність різноманітним інфекціям.
Смородинові листя, своєю чергою, мають жарознижуючу, дезінфікуючу, тонізуючу, сечогінну властивість. У вигляді відварів застосовуються для лікування: застуди, порушення травлення, діареї, патологій нирок та сечовидільної системи.

Так у Крушельницькому лісництві успішно займаються вирощуванням смородини, для своїх потреб і для реалізації населення. Хто бажає придбати, звертайтеся на лісництво, яке розташоване у с. Крушельниця.

Ігор Корчинський,
помічник лісничого Крушельницького лісництва
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі