Класний майстер-клас

Погожого весняного дня фахівцями нацпарку проведено майстер-клас з виготовлення та вивішування шпаківень, а також презентування наочного матеріалу з актуальних тем ранньої весни. До цього заходу було залучено учнів Крушельницького ЗЗСО І-ІІ ст.

Провівши інструктаж з техніки безпеки всі учасники приступили до важливої роботи – виготовлення шпаківень. В ході майстер класу обговорювалися питання з природничих дисциплін, представлено фото червонокнижних видів птахів Сколівських Бескидів. Проаналізували біологічні та фізіологічні особливості птахів нашого краю, діти активно запитували та відповідали на наші запитання. Ми приємно вражені знаннями дітей 7-го та 8-го класів.

Вивішували шпаківні гуртом. При цьому враховували експозицію схилу, напрям переважаючих вітрів і т.ін.

Завершили захід у приміщенні еколого-просвітницького центру Крушельницького лісництва. Учні ознайомилися з презентаційним матеріалом «Перелітні птахи України» та «Первоцвіти Сколівських Бескидів».

Подібні заходи мають інформаційну та повчальну мету; прививають учням любов до природи і важливість людини у цілісності системи екології. Виготовлення шпаківень розвиває навики до роботи з різними матеріалами, також такий майстер клас надав можливість дітям спробувати себе в деревообробці, фітодизайні та лісівництві.

Леся Джуфер,
фахівець з екологічної освіти