Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Керівництво РДА з робочим візитом відвідало НПП «Сколівські Бескиди»

31 січня голова Сколівської райдержадміністрації Богдан Янко, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Чудійович та заступник голови райдержадміністрації Володимир Крушельницький з робочим візитом відвідали адміністрацію національний природного парку «Сколівські Бескиди».

Під час зустрічі в.о. директора національного парку Василь Приндак ознайомив з структурою, адміністративно-функціональним поділом та функціональним зонуванням території НПП, охарактеризував основні досягнення, стан фінансових надходжень від діяльності та сплати податків за 2019 рік, участь в міжнародних проектах, перспективи діяльності та розвитку, а також звернув увагу на проблемні питання діяльності парку.

Серед основних досягнень парку в 2019 році відзначено: надання рекреаційних послуг відвідувачам парку на суму більше 1 млн грн; введення в експлуатацію еколого-просвітницького центру Крушельницького лісництва; видання монографії Національний природний парк «Сколівські Бескиди» (до 20-річчя створення); реалізація місцевого проекту розвитку, благоустрою і відпочинку для жителів м.Сколе в урочищі «Павлів потік», вело-піша доріжка з двома джерелами природної мінеральної води; впровадження електронного обліку деревини при заготівлі та її реалізації; створення найбільшого герба України з кипарисовика, що підтверджено національним реєстром рекордів України; участь у фестивалі «Мисливська ватра»; організація нового шкільного лісництва (четверте в парку) при Сколівській ЗОШ I-III ст. А також національний парк визначено переможцем другого конкурсного відбору програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна. Проект спрямований на збереження і промоцію природоохоронних територій. Ключові заходи створення: інформаційно-екологічного пункту в урочищі «Дубравка» (м.Сколе).

Голова райдержадміністрації Богдан Янко підвів підсумки зустрічі та наголосив: «Нашою спільною метою є розвиток та промоція Сколівщини. Тому закликаю всіх до ініціативної та результативної роботи. Кожен працівник повинен творчо та ефективно працювати на своєму робочому місці, чітко аргументувати своє бачення та ідеї розвитку. В свою чергу керівництво райдержадміністрації завжди готове до співпраці, сприяння у вирішенні проблемних питань в межах своєї компетенції».

https://skole-rda.gov.ua

Коментарі

Ім’я або нік
Пошта
Сайт