Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Карпатські чаї поїхали до бійців, які беруть участь у ООС

Вже стало доброю традицією, на день Святого Миколая, від проекту "Збереження карпатских пралісів" передавати карпатські чаї для воїнів Операції об'єднаних сил.

Ці чаї виготовлені з екологічно чистої сировини, яка зібрана на території НПП "Сколівські Бескиди", який є учасником даного проекту. Військовий капелан отець Михайло зі Сколе, який знає про АТО не з розповідей, а особисто там був, подякував за надану допомогу і пообіцяв обов'язково передати воїнам. Всього було передано 8 видів чаїв понад 150 пачок. До чаю також додали чорницю, малину та ожину у власному соці.

Надіємось, що наші чаї зможуть зігріти воїнів у холодну зиму та надати їм міцного здоров'я.

Для довідки:
Проект «Збереження карпатських пралісів» впроваджує Українське товариство охорони птахів у партнерстві та за фінансової підтримки Франкфуртського зоологічного товариства (Німеччина). До проекту залучено дев’ять національних природних парків, розташованих у зоні зростання пралісів і старовікових лісів: Карпатський, Верховинський, Черемоський, Вижницький, Сколівські Бескиди, Гуцульщина, Синевір, Ужанський та «Зачарований край».

Прес служба
НПП "Сколівські Бескиди"

Коментарі