Головна
Новини НПП
Інтерактивна мапа
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Йорданське купання в карпатській воді

На Йорданське купання, що відбулось 19 січня в урочищі Павлів потік м.Сколе прибули місцеві жителі та гості міста. Серед присутніх були, як любителі зимового купання, так і люди, які цього року вирішили тільки спостерігати за цим величним дійством.
IMG_4030

О 10 год. воду освятив отець Хомуляк Ю. Віддавна в народі посвячену на Водохреще воду вважають своєрідним спасінням від багатьох недуг. Її дають пити тяжкохворим, нею освячують храми, домівки і тварин. Залишається загадкою той факт, що водохрещенська вода не псується, не має запаху і може зберігатися протягом року. Вітаючи всіх присутніх зі святом Хрещення Господа нашого Ісуса Христа, отець Юрій побажав християнам, щоб традиційне занурення у воду стало дійсно зціленням душі й тіла, а не просто – купанням чи розвагою. Після чого сам показав приклад і скупався. Серед пірнальників були «старожили» і «новачки», але для всіх це було "величне" і "неповторне" дійство.
IMG_4018
IMG_4036

Після купання на сміливців чекав гарячий трав’яний чай .
Важко визначити загальну кількість людей, адже одні сюди прибували, а інші вже йшли додому, однак щонайменше два десятки пірнальників ми побачили. Не менше побувало тут спостерігачів, які спостерігали за цим величним дійством.

IMG_4049
IMG_4049
IMG_4069

Василь Приндак,
заступник директора з наукової роботи
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі