Інформаційне повідомлення

До складу НПП «Сколівські Бескиди» входить 6 лісництв, господарська дільниця, дільниця рекреації та благоустрою.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Облікова чисельність штатних працівників по установі становить 166 осіб, з них 56 осіб – керівні працівники та спеціалісти, з яких 89 % мають фахову освіту.
Підвищення кваліфікації керівних працівників і спеціалістів національного парку здійснюється в «Укрцентркадрилісі» м.Боярка та його філії – Карпатському регіональному навчальному центрі м.Івано-Франківськ.
В січні цього року було проведено навчання з підготовки і підвищення кваліфікації з помічником лісничого Майданського лісництва в «Укрцентркадрилісі», в лютому місяці пройшов навчання з охорони праці головний лісничий, а також з 11 квітня проходить навчання з підготовки і підвищення кваліфікації провідний інженер-мисливствознавець .
На початку квітня місяця Кременецьким лісотехнічним коледжем було проведено навчання робітників за професіє «Лісоруб шостого розряду»
За цільовим направленням по установі у вищому навчальному закладі « Національному лісотехнічному університеті України» навчається 3 осіб, з них 1- за спеціальністю «Лісове господарство».
З метою залучення до навчання у навчальних закладах за освітніми напрямами лісогосподарського виробництва та підвищення дієвості професійної орієнтації сільської молоді шляхом навчання в учнівському лісництві в НПП «Сколівські Бескиди» створено 3 шкільні лісництва, а саме:
- при Бутивлянському лісництві, у роботі якого бере участь 17 школярів Сколівської школи-інтернату І-ІІІ ступеня ;
- при Завадківському лісництві, у роботі якого бере участь 18 школярів Завадківської ЗОШ І-ІІІ ступеня;
- при Крушельницькому лісництві, у роботі якого бере участь 15 школярів Крушельницької ЗОШ 1-ІІ ступеня.

Марія Луців,
інспектор з кадрів