Головна
Новини НПП
Інтерактивна мапа
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


І етап конкурсів проведено

Майбутнє лісу в твоїх руках

На виконання заходів, передбачених в рамках Акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» 15.04.2014 року було проведено перший етап конкурсів на кращий екологічний малюнок серед учнів 1-4 класів та твір на природоохоронну тематику серед учнів 5-8 класів. Мета цього заходу: поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі НПП «Сколівські Бескиди» проводить конкурс на кращий дитячий малюнок та твір за темою «Людина і ліс».

Завдання конкурсу:

- формування екологічної свідомості особистості;
- ознайомлення з лісівничими та екологічними проблемами регіону;
- розширення та поглиблення знань з основ лісівництва;
- виявлення обдарованої та талановитої молоді і залучення її до співпраці з лісівничою громадськістю;
- активізація лісівничо-просвітницької діяльності.

Майбутнє лісу в твоїх руках

Тематика конкурсу:

- збереження довкілля і охорона природи;
- формування в суспільстві екологічного світогляду;
- виховання екологічної культури;
- поширення знань про роль лісів в житті людини.

Майбутнє лісу в твоїх руках

Перше місце серед учасників конкурсу на кращий малюнок за темою «Людина і ліс» визначено ученицю 2-А класу Сколівської ЗОШ І ст. Приндак Анастасії Василівної. Також слід відмітити роботи Плечій Хрестини (4 кл. Либохорська НВК «ЗОШ І-ІІ ст..-ДНЗ», Ковальчук Інеси (2кл. Плав’я-Бринівська ЗОШ І-ІІ ст..), Стрищак Оксани (уч. 3-Б кл. Сколівської ЗОШ І-ст.), Ульмер Оксани (уч. 3-А кл. Сколівської ЗОШ І ст..), Мушинської Ольги (уч. 3-А кл. Сколівської ЗОШ І ст.), Рябошапки Ірини (уч. 3-А кл. Сколівської ЗОШ І ст.), Гулая Дениса (уч. 3-А кл. Сколівської ЗОШ І ст.), Домшин Анни (уч. 3-А кл. Сколівської ЗОШ І ст.), Підгородецької Оксани (уч. 3-А кл. Сколівської ЗОШ І ст.), Щура Маряна (уч. 1кл. Підгородецької ЗОШ І-ІІІ ст.), Захарчин Росанни (уч.4 кл. Підгородецької ЗОШ І-ІІІ ст.), Лавришин Ольги (уч.3 кл. Підгородецької ЗОШ І-ІІІ ст.).

Майбутнє лісу в твоїх руках

Перше місце серед учасників конкурсу на кращий твір за темою «Людина і ліс» визначено ученицю 4(8)-Б класу Сколівської академічної гімназії Попович Аліни Олегівної. Також слід відмітити роботи Тимків Ольги ( уч.6кл. Підгородецької ЗОШ І-ІІІ ст.), Прецель Віталія (уч. 7 кл. Підгородецької ЗОШ І-ІІІ ст.), Бегійович Ростислава (уч. 6 кл. Орявської ЗОШ І-ІІ ст.), Скільського Тараса (уч.6 кл. Плав’я=Бринівської ЗОШ І-ІІ ст.), Кушнір Софії (Сколівської ЗОШ-інтернату І-ІІІ ст.).

Майбутнє лісу в твоїх руках

Найкращі твори та малюнки будуть надіслані до обласного управління для взяття участі в обласному конкурсі, а в разі перемоги в ньому, будуть надіслані до Товариства лісівників та Державного агентства лісових ресурсів України. Також матеріали конкурсу будуть використані у брошурах і буклетах про національний природний парк без згоди автора. При використанні цих матеріалів НПП «Сколівські Бескиди» зберігає авторство виконавця.

Ірина Лях, науковий співробітник
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі