Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Громадський контроль – в дії

Всі лісогосподарські природоохоронні роботи, які проводяться на території, попередньо погоджуються з вищими лісівничо-екологічними державними службами та доводяться до відома громадськості. Адміністрація завчасно, до початку робіт, повідомила громади місцевих влад про заплановані на 2020 рік природоохоронні заходи в межах природно-заповідного фонду НПП «Сколівські Бескиди», наданої в постійне користування, з проханням обговорити їх, а саме:

Сколівську міську раду; Сільські ради Сколівського р-ну: Гребенівську, Завадківську, Камянську, Коростівську, Корчинську, Крушельницьку, Орівську, Підгородецьку, Росохацьку. Риківську сільську раду Турківського р-ну; Сільські ради Дрогобицького району: Новокропивницьку, Рибницьку.

Місцеві влади відповідно відреагували на звернення у відповідні терміни рішеннями сесій, витягами з протоколів зустрічей, повідомленнями засідань виконавчих комітетів місцевих влад. Всі ці матеріали опубліковано на офіційному WEB - сайті НПП «Сколівські Бескиди» у рубриці «Механізми громадського контролю».

Отже, громадський контроль – в дії.

 

Адміністрація НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі