Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Голова Держлісагенстав Василь Кузьович ознайомився із перспективами розвитку туризму в Сколівських Бескидах

Для Державного агентства лісових ресурсів України важливим є розвиток рекреації і туризму на територіях та об’єктах природо-заповідного фонду.

На Сколівщині голова Держлісагентства Василь Кузьович відвідав палац Гредлів - пам’ятку архітектури, що в найближчому часі має стати центром туризму регіону.
Історія цього палацу пов’язана з лісом. 36 тисяч гектарів лісу навколо Сколе, Славського та ще двох десятків сіл Львівщини належали Гределям. Барони також володіли 33 тис. га смерекових лісів навколо Вигоди (сьогодні - Івано-Франківська область), 10 тисячами лісових гектарів на кордоні сучасних Угорщини і Словаччини, дві з половиною тисячі гектарів на південному сході Польщі і 6000 га - в румунській Трансільванії та ділянками лісу на Тячівщині, що на Закарпатті.

Приємно, що історія цієї будівлі повернулась знову до установи, яка має безпосереднє відношення до лісу, а саме - національного природного парку «Сколівські Бескиди». 21 липня 2020 року підписана угода між Сколівською районною радою – власником палацу та національним природним парком «Сколівські Бескиди» про оренду на 49 років.

Будівля потребує великого об’єму реставраційних робіт. Адміністрація парку розраховує на фінансову підтримку міжнародних проектів, а також владних структур. У відновленні будівлі та історичної слави палацу зацікавлена влада Львівщини, Сколівщини та австрійці - земляки баронів Гредлів. В будівлі палацу планується створити візит-центр національного парку, музей та офісні приміщення.

https://lvivlis.gov.ua/

Коментарі