Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Фототренінг у НПП «Сколівські Бескиди»

В рамках співпраці національного природного парку «Сколівські Бескиди» із Франкфуртським зоологічним товариством, як частини Міжнародної Кліматичної Ініціативи, днями було проведено першу частину тренінгу для працівників парку.


Тренінг складається з двох частин, а саме: «Фотонавчання» – із теоретичним навчанням та виїздом на територію парку задля практичного заняття та одноденної – «Зйомка і фільмування».

Отже, перша частина завершилася. Всі, хто вчився, дізналися багато про можливості сучасної фото- та відеотехніки, можливості смартфонів та наявність програм для обробки зазнятого матеріалу.

Виявляється, зробити фото одного і того ж об’єкту з одного і того ж місця, одним і тим же фотоапаратом – можна по різному, при цьому найважливішу роль тут зіграють навики фотооператора. Знаючи характеристики, які впливають на зйомку, а саме: витримка, діафрагма, ISO, композиція і інші – якість фото суттєво відрізняється.

Дякуємо Франкфуртському зоологічному товариству в особі пана Василя за навчання. Виконуємо поставлені перед нами завдання і чекаємо на другий етап тренінгу.

Леся Джуфер,
провідний інженер з рекреаційного благоустрою

Коментарі