Фауна нашого краю

Сьогодні для учнів 1-3 класів Сколівської ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 імені Стефанії Вітрук провели цікавий, пізнавальний відео-урок на тему: «Зимовий облік тварин в Сколівських Бескидах».

Перед тим, як переглянути відео-ролики про їх життя в лісі, фахівець парку розповіла, як в установі проводять облік тварин і на, що звертають особливу увагу. В першу чергу – це на чисельність рідкісних та зникаючих видів зокрема, зубра, ведмедя, рисі, кота лісового. Всі вони занесені до Червоної книги України і потребують особливої охорони. Серед звірів є активні взимку, а такі, що впадають у сплячку.

Учні дізналися, що по слідах на снігу можна визначити вид і стать тварини, а на завершення переглянули «ведмежі танці», дітям сподобалося вони повторювали рухи ведмедя.

Прес служба