Екскурсія в природу

Фахівцями НПП «Сколівські Бескиди» проведена пізнавальна екскурсія для учнів 5 класу Сколівської академічної гімназії по маршруту 5042 «До джерел мінеральної води».

Діти відвідали природне джерело «Залізної води», де з розщелини між каменями витікає джерельце із значним вмістом окислів заліза у воді. Вони дізнались, що таку воду вживають для покращення обміну речовин, поліпшення травлення, для загального зміцнення організму. Крокуючи стежкою далі, учні зробили світлини біля ялиці, яка отримала назву «Три сестри» окружністю стовбура 3,6 метра.

Під час навчальної прогулянки школярі милувались каскадами гірського потоку, «малим водоспадом». Наостанок, юні екскурсанти відвідали джерело сірководневої води,спробували воду на смак та дізнались про її корисні властивості та про те, що для лікування нею обов’язкова консультація лікаря.

Проведення таких екскурсій чудовий спосіб поєднати інтелектуальний розвиток та корисний відпочинок.

Анастасія Свистун,
провідний фахівець з