Екскурсія юних гуртківців

До садиби Крушельницького лісництва завітали юні екскурсанти Сколівського будинку дитячої та юнацької творчості з керівниками гуртків «Дитячий екологічний рух», «Початкове технологічне моделювання» - Британ Роксоланою Василівною; Рикавець Вірою Михайлівною - гурток «Вокал» та «Клуб бойківського візерунка»; Рець Мар’яною Іванівною –«Рукотворний гурток», «Медіаграмотності та сценічної культури».
Під час проведення гуртківці були ознайомлені з розсадниками лікарських та декоративних рослин, виробами з дерев у стилі «рустик»,ландшафтним дизайном чагарників та хвойних дерев.

Найцікавішим об’єктом для них був державний символ України –тризуб, висаджений з кипарисовика горіхоплідного. Також учні відвідали еколого-просвітницький центр, де дізналися про правила поводження з відходами та про вторинну переробку сміття.
Після екскурсії помічник лісничого разом з керівниками розпалили мангал для розігрівання їжі. Підкріпившись, діти проводили різні розважальні ігри.

Від проведеної даної екскурсії в юних дослідників залишилося багато позитивних емоцій та вражень.

Оксана Федишин,
фахівець з екоосвіти