Екскурсія до осіннього лісу

26.11.2020 року учні шкільного лісництва при Сколівській ЗЗСО І –ІІІ ст. №2 з класним керівником Хоминець Надією Василівною провели екскурсію в урочищі «Павлів потік» по туристичному шляху до «Джерел мінеральної води». На початку маршруту встановлений стенд з інформацією і карто-схемою про даний шлях та правилами поведінки.

Фахівець з екологічної освіти нацпарку Іванна Іваникович ознайомила учнів з особливостями даної природно-заповідної території, рідкісними рослинами і тваринами та цікавими рекреаційними об'єктами, що можна зустріти і побачити на цьому шляху.

Побували біля кремезної вікової ялиці, яка отримала назву «Три сестри» з окружністю 3,6 метра, стовбур ялиці ділиться на три майже рівні між собою частини, пробували її обійняти взявшись за руки.

Учні згадали назви їстівних та отруйних грибів. Пригадали правила поведінки в лісі, техніку безпеки біля вогнища. Хлопці та дівчата змагалися в швидкості збору хмизу. Усі разом відпочивали, обідали на природі, грали в рухливі ігри, спілкувалися.
Ця екскурсія мала на меті показати, що людина, яка любить природу, завжди добріша, людяніша, милосердніша.

Ця мандрівка запам'ятається на довгий час.

Прес служба