Екскурсія до легендарної фортеці

На вихідних учасники табору «СколАрт», за підтримки лагодійного фонду «Голоси дітей» здійснили поїздку до залишків давньоруського оборонного комплексу на скелях, в с. Урич, що входить до складу однойменного історико-культурного заповідника «Тустань».

Під час екскурсії кожен відвідувач мав можливість приміряти лицарські обладунки, випробувати древню зброю.
На галявині проходив майстер-клас «Розфарбовування гіпсових фігурок у патріотичному стилі».
У музею заповідника екскурсанти побачили оригінали та копії найцікавіших знахідок, виявлених під час розкопок на території фортеці, що існувала з ІХ до ХІІI ст. та поселення навколо неї, ознайомилися з наочним макетом град-фортеці.

«Тустань» - це історичне місце, яке додає сил, гордості за свій рід, за минуле та сьогодення нашої нескореної України.
Щиро дякуємо Благодійному фонду «Голоси дітей», які допомагають та надають психосоціальну підтримку дітям під час війни.

Оксана Федишин,
провідний фахівець