Екскурсія до еко-центру

Про любов до природи та значення лісу в житті людини можна говорити багато. Одне практичне заняття чи навчальна екскурсія дає вагоме розуміння цінності лісу та ще більше усвідомлення значення природи.

Саме, з такою метою 18 жовтня 2022 року учні шкільного лісництва при Сколівській ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2 ім. Стефанії Вітрук та керівником Ларисою Романишин відвідали еко-центр Сколівського лісництва.

На початку екскурсії фахівець парку ознайомила вихованців з основними напрямками роботи лісництва, побували у дендропарку та на розсаднику, де вкотре переконалися, що рослинний світ нашого рідного краю багатий і чарівний.

Найбільш цікаві емоції у школярів проявилися від міні-музею з охорони праці. Тут вони побачили інструменти, засоби і приспосіблення якими користувалися наші діди, прадіди і якими користуємось зараз ми при звалюванні, трелюванні, обмірі і маркуванні деревини.

Такі екскурсії є дуже корисними для дітей, та завдяки таким заходам зростає рівень їх екологічної свідомості. Сподіваємось, хтось із учнів тепер обов’язково вирішить пов’язати своє майбутнє із лісівничою справою.

А на завершення скуштували чай з трав'яних лікарських рослин, які вирощені на садибі лісництва.

Прес-служба