Екскурсія до Бутивлянського лісництва

12.10.2021 року учні 9-го класу ОЗО Сколівської академічної гімназії з класним керівником Ортинською Лідією Богданівною відвідали еколого-просвітницький центр Бутивлянського лісництва. Фахівець з екологічної освіти Федишин О. М. ознайомила їх з діяльністю національного природного парку та провела цікаву екскурсію. Під час проведення вони розглядали фотографії у 100 років різниці, ознайомлювалися з бойківським побутом та традиціями; колекцією писанок.

Найбільші враження школярі дістали від побачених рогів оленя благородного, козулі європейської, бізона (зубра європейського); черепа ведмедя бурого. Найцікавішим експонатом для них було дерево-загадка, на якому вони шукали 10 лісових звірів.
Після лісництва учні також відвідали пам’ятник «Могила Святослава», де слухали історію про Великого князя Святослава та місце його загибелі.

Загалом екскурсія видалася цікавою та пізнавальною.

Оксана Федишин
фахівець з екологічної освіти,