Екоосвітнє виховання

Найбільш поширеними заходами, що організовуються адміністрацією НПП «Сколівські Бескиди» являються:
Екологічні акції: з учнями шкільних лісництв – «Збереження первоцвітів» «День зустрічі птахів», «Годівниця», «Життя без сміття», з працівниками парку та місцевим населенням – «До чистих джерел» - «Відновлюємо ліси разом», «День довкілля», «Всесвітній День охорони навколишнього природного середовища».

Конкурси: з учнівською молоддю району - «На кращу пасхальну писанку», «На кращий екологічний малюнок», «Переробки вторинної сировини».
Виховні заходи: з учнями шкіл, місцевим населенням та відвідувачами парку – «Шкідливість спалювання сухої трави» «Важливість утилізації твердих побутових відходів».

Виховні години: з учнями та відвідувачами парку – «Чисте джерельце – чисте деревце», «Отруйні гриби», «Збереження біорізноманіття Сколівських Бескидів».
Відео-лекції: в школах міста Сколе, сіл Крушельниця, Завадка «В царстві грибів. Отруйні гриби», «Вода – основа життя», «Рідкісні рослини», «Охорона тварин занесених до Червоної книги України», «Охорона первоцвітів».

Екологічні мандрівки та екскурсії: для відвідувачів парку «Сторінками Червоної книги», «Таємничий природний світ», «Таємниці природи» на туристичних шляхах активного туризму.

До кожної акції, заходу залучаються шкільні лісництва при Сколівській ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 – 12 учнів,; Сколівській ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 – 11 учнів; Крушельницькій НВК І-ІІ ст. – 11 учнів та Завадківській ЗЗСО І-ІІІ ст. – 13 учнів, приїжджі групи відвідувачів території автобусами до 25 осіб.

Цьогоріч на кількість акцій та заходів вплинули обмеження в зв’язку з короновірусом.

Відділ екоосвіти