Екологічний ерудит

З метою поглиблення екологічних знань, формування екологічної освіти, виховання екологічної свідомості й культури учнів 27.10 2016 року в 8-А класі Сколівської академічної гімназії була проведена інтелектуально-розважальна гра «Екологічний ерудит».

Цей захід проходив в рамках екопроекту "Покращення якості подачі екологічних знань, придбання спеціального обладнання для пропаганди природоохоронних знань" від Департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА.

Екологічний ерудит

Учні були поділені три команди. 1 етап цього занятті складався з бліц опитування по одній з головних екологічних проблем людства – сміттю, сміттєзвалищах і утилізація сміття і органічних відходів. В другій частині заняття учні повинні були скласти логічний ланцюжок подій, які стали екологічним лихом для певної території –приклади невдалої інтродукції певних видів рослин на іншу територію або небажаний ефект втручання людини в природу.

Екологічний ерудит

Учні із зацікавленістю виконували різні завдання: аналізували екологічні події сьогодення, розв'язували задачі з екології, відгадували рослини й тварини Червоної книги України; пояснювали екологічні закони.

В кінці заняття було підведено підсумки і зроблено відповідні висновки з отриманого під час заняття матеріалу.
Тож збережемо нашу Землю! Всюди на кожнім кроці, усі разом і кожен – окремо ! Земля з її біосферою – велике чудо, вона в нас єдина. День прийдешній для нашої планети буде таким, яким ми його робитимо сьогодні.

Марина Приндак,
інженер з еколого-освітньої роботи