Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Еко-акція «Міжнародний день чистих берегів»

Акція «Міжнародний день чистих берегів» проводиться у 3-ті вихідні вересня, і організовується по всьому світу. Зокрема, цього дня проводяться екологічні акції на узбережжях річок, морів та океанів, з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів світу.

Традиційно до неї долучаються працівники Крушельницького лісництва НПП «Сколівські Бескиди» спільно з працівниками Львівського рибоохоронного патруля.

Береги місцевої ріки Стрий – улюблене місце відпочинку місцевих мешканців. Але, на жаль, не всі еко-відповідальні та прибирають після себе на місцях дозвілля. Сміття, розкидане по узбережжю річки, суттєво впливає на її екологічний стан та візуальну привабливість. І сьогодні гарна нагода навести тут лад. Зробимо свій маленький вклад, щоб очистити береги річок від засмічення побутовим сміття. Зрозуміло, що сьогоднішнє прибирання не востаннє.

Організація даної еко-акції має на меті сформувати екологічну свідомість населення та популяризацію еко-стилю життя, навчання дбайливому ставленню до довкілля та розумному використанню природних ресурсів.
Організатори акції, а головне рідна природа вдячна усім, хто взяв участь у прибиранні, або іншим чином долучився до даної акції.

Ігор Корчинський,
Помічник лісничого Крушельницького лісництва
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі