Допоможемо пташкам

Лютий приніс з собою снігопади. Саме в такий час птахи тимчасово втрачають доступ до природної кормової бази. Пернаті потребують нашої допомоги, оскільки основа зимового раціону становить насіння та плоди рослин, а вони в такий період опиняються під значною кількістю снігу.

Тому, фахівцем парку проведено зустріч з вихованцями Світлиці А.Шептицького в с. Коростів, під час якої діти дізнались про те, що зимою велика частина птахів гине саме через голод. Адже їм потрібно набагато більше корму, щоб підтримувати постійну температуру тіла. Також довідались про життя птахів взимку, про те, чим можна, а чим ні їх підгодовувати, аби не зашкодити. Та навчились самостійно робити еко-годівнички.

Діти залюбки майстрували годівнички, адже виготовлення їх процес цікавий, простий, доступний кожному, а ще й несе в собі доброту, яка так необхідна всім нам сьогодні!

Науковий відділ