Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


До пожежонебезпечного періоду готові.

На виконання наказу Львівського ОУЛМГ від 13.02. 2017 № 12 НПП «Сколівські Бескиди » інформує , що на засіданні координаційної ради НПП розглянуто питання про стан охорони лісів від пожеж за 2016 рік, розроблено і затверджено заходи по підготовці до пожежонебезпечного періоду 2017 року. По установі видано наказ №29 від 20 лютого 2017 року « Про стан охорони лісів від пожеж і підготовку НПП « Сколівські Бескиди» до пожежонебезпечного періоду 2017 року.

Технічна документація по охороні лісів від пожеж по НПП «Сколівські Бескиди» підготовлена згідно існуючих вимог. Видано накази по НПП :
-№ 31 від 20.02.2017 року «Про закріплення відповідальних осіб за протипожежний стан»,
-№ 30 від 20.02.2017року «Про створення добровільної пожежної дружини»,
-№ 32 від 20.02.2017 року «Про створення резерву ПММ»,
-№ 33 від 20.02.2017 року «Про створення технічної комісії та проведення перевірки готовності підрозділів до пожежонебезпечного періоду»
- Розроблено графік чергування працівників парку на пожежонебезпечний період у вихідні та святкові дні, який доведено під розписку. Заведено журнал чергування та повідомлення про виникнення пожеж.
-Видано розпорядження по НПП «Перекрити шлагбауми та перекопати заїзди в ПЗФ»
-Розроблено та затверджено розпорядженням Сколівської РДА мобілізаційно-оперативний план ліквідації лісових пожеж на 2017 рік, відповідно до вимог, та видано спільний наказ «Про порядок взаємодії з підрозділами МНС під час гасіння лісових пожеж
-При конторі НПП облаштоване пожежне ДЕПО, в кожному лісництві – опорні протипожежні пункти, які забезпечені відповідним інвентарем та засобами пожежогасіння.
-Пожежна техніка:
2 пожежні автомашини ГАЗ-66, які знаходяться в Підгородцівському лісництві та господарському відділі НПП технічно справні.
- у підрозділах створено добровільні пожежні дружини, проведено навчання та атестацію служби державної охорони та членів добровільної пожежної дружини на знання «Правил пожежної безпеки в лісах України та методів боротьби при гасінні лісових пожеж».
- регулярно проводиться профілактична робота з населенням, з дітьми у школах на протипожежну тематику.

Олег Куликів,
головний еколог НПП «Сколівські Бескиди

Коментарі