Дерева, посаджені у с.Підгородці з усвідомленням важливості миру

9 квітня відбулася Всесвітня акція «Дерева Миру», метою якої є об'єднання заради МИРУ шляхом висаджування дерев у різних куточках Світу.
height="360"

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Мальовнича природа рідного краю не залишається поза увагою учнів та вчителів Підгородецької школи, які 13 квітня цього року доповнили і продовжили Дубово-липову алею, закладену до 150-річчя школи. Ініціатором заходу була директор школи Прецель О.І. Під керівництвом інженера з лісовідновлення НПП «Сколівські Бескиди» Джуфер Л.О. та вчителів: Зозулинця В.М. та Варгас М.М., учнями було висаджено 25 дерев лип широколистої і дрібнолистої. Серед учнів, які цьогоріч взяли участь у заході були і ті, які доповнювали алею минулого року. Вони з досвідом, впевненіше виконували поставлені перед ними завдання.
Ініціатива «Дерева Миру» («TREES OF PEACE») згуртувала людей і їх енергію «ЗА МИР», яку вони передали деревам у різних куточках світу, дерева будуть рости і укріплювати енергію миру, співдружності та свідомого життя.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Дякуємо учасникам заходу за активну співпрацю.

Жителів та гостей села Підгородці закликаємо шанувати природу! Не пошкоджувати, посаджені з любов’ю та бажанням миру в Україні, саджанці! Не засмічувати прибережну зону ріки Стрий, на березі якої створена Алея «Дорога до школи»!
Леся Джуфер,
провідний інженер з лісовідновлення