Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


День екологічної освіти

12 травня кожного року відзначається день екологічної освіти. Особливість нинішньої дати є те, що ми відзначаємо її в час воєнної агресії Росії проти України. Заходи проведено в основному, для вимушено переміщених осіб, які тимчасово проживають в пункті НПП «Сколівські Бескиди».Традиційно у цей день проводяться різні екологічні уроки, лекції, акції, які дозволяють людині усвідомити готовність до гармонійного співіснування з природою та раціонального використання природних ресурсів.
Фахівці парку ознайомили з початком туристичного сезону 2022. Наглядно біля стенду їм розказували про мережу екологічних стежок та шляхів парку, які промарковані, облаштовані для відпочинку та привалу, присвоєні QR- коди, завдяки яким можна дізнатися всю потрібну інформацію.

Для дорослих та дітей було проведено відео-лекцію на історичну тематику нашого Сколівського регіону Вони переглядали фільм про пам’ятку архітектури ХІХ ст.. «Палац баронів Гредлів».
Також із захопленням гості слухали про історію створення НПП «Сколівські Бескиди», його рекреаційну діяльність та природу Бескид.

Екологічне ставлення до природи необхідно розвивати з раннього віку, виховувати гуманне ставлення до природи.


Нашим гостям після повернення до своїх домівок запам’ятають красу нашого краю та бережливе ставлення до природи.

Дільниця рекреації та благоустрою
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі