Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Дегустація чаїв у Крушельницькому лісництві

У Крушельницьке лісництво НПП «Сколівські Бескиди» завітала знімальна група у рамках програми «Незвідана Україна» телеканалу UA TV. Представники телеканалу цікавилися лікарськими рослинами, які вирощені на садибі лісництва, їхніми властивостями.


«На садибі лісництва милує людське око цілюща та лікувальна ехінацея пурпурова, гісоп лікарський, календула, м'ята «Золотий ювілей». Ехінацею пурпурову вирощують як декоративну і лікарську рослину, багату білками. Гісоп – затребувані у кулінарії прянощі й універсальний лікарський засіб. Календула має протизапальні, ранозагоювальні та антимікробні властивості. М'ята «Золотий ювілей» використовується як лікарська і ароматична рослина.», - розповів лісничий Масендич С.О. Більшість заходів по створенню плантацій з лікарських трав виконанні в рамках реалізації проекту "Збереження карпатських пралісів".

Найчастіше ми чуємо про дегустацію вина. А ось про дегустацію чаю відомо, на жаль, набагато менше.
Відомо, що після трудового тижня організм вимагає відпочинку і тому ми запропонували долучитися до чайної традиції, познайомитися з чаями і наповнити своє тіло природною гармонією, скориставшись джерелом корисних властивостей трав'яного карпатського чаю! Учні шкільного лісництва при Крушельницькому НВК I-II ст. також приймали участь у дегустації чаїв.
Завітавши у Крушельницьке лісництво, у Вас є можливість продегустувати карпатські чаї, які вирощені на території лісництва та обрати корисний чай саме для себе. Подбайте про своє здоров'я завчасно.

Сергій Масендич,
лісничий Крушельницького лісництва
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі