Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Дбати про благоустрій стає доброю традицією сколівчан

Навесні уже традиційно починається прибирання території навколо міст, будинків, лісових масивів та відпочинкових місць. Більшість наших громадян долучається до таких масових заходів за місцем свого проживання. Тож приведення населених пунктів до належного стану і створення сприятливих умов для життєдіяльності громадян переросло подекуди з місячника у дво- і навіть тримісячник, а із санітарного очищення територій - до зовнішнього впорядкування вулиць, площ, житлових кварталів, озеленення тощо.Надзвичайно активну участь у акції по прибиранню території рекреаційної зони «Павлів потік» та розчистки русла потічка взяла громада міста Сколе, колективи установ та організацій району і міста. Протягом кількох годин всі активно прибрали територію вздовж дороги, біля річки, озера та Павлового потоку. Правий бік узбіччя та галявину біля моста очищено від кущів, гнилих пеньків, старої трави тощо.

Працівники нацпарку активно приєднались до акції з прибирання території рекреаційної зони. Акція відбулася в рамках місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля. Також в Акції взяли участь колективи райдержадміністрації, відділу культури, відділу освіти, ветлікарні, терцентру, приватні підприємці та інші небайдужі мешканці міста.


Нагадуємо любителям відпочинку на природі народну мудрість, яка гласить – чисто не там де прибирають, а де не смітять! Приємного відпочинку!

Іванна Іваникович,
фахівець з еколого-освітньої роботи
НПП "Сколівські Бескиди"

Коментарі