Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Черговий том літопису

Науковим відділом парку підготовлено та видано черговий 22 том Літопису природи , в якому фіксуються спостереження за динамікою різних природних явищ, а також узагальнення результатів наукових досліджень за станом і змінами природних процесів, виконаних на його території. У зборі первинних спостережень беруть участь не тільки наукові співробітники, а також інспектори з охорони природно-заповідного фонду.

В даному томі вперше проведено аналіз основних метеорологічних показників за 2020−2021 роки, які були отримані за допомогою метеостанції «METEOTREK», яка знаходиться на території парку. Достовірність отриманих даних є досить високою, оскільки дана метеостанція фіксує основні дані (температура повітря, кількість опадів, швидкість вітру та його напрямок, вологість повітря, атмосферний тиск тощо) кожних 30 хв.
Матеріали, опубліковані у 22черговий том літопису томі Літопису природи, можуть бути використані науковцями для аналізу та виявлення взаємозв’язку у живій та неживій природі, здійснення наукових досліджень, написання дисертацій, дипломних та наукових робіт, що пов’язані з територією Парку.

Науковий відділ
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі