Представник НПП «Сколівські Бескиди» взяв участь у програмі «Демократична школа»

Підгородецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів пройшла національний конкурсний відбір і включена в Програму «Демократична школа».

23-24 березня відбулась перша зустріч з тренерами програми «Демократична школа» Оксаною Полівчак та Ігорем Бущаком.
Демократична школа - всеукраїнська програма освіти для демократичного громадянства, націлена на підтримку реформ з децентралізації та демократизації середньої освіти в Україні.
В цьому заході від НПП «Сколівські Бескиди» взяв участь лісничий Підгородцівського лісництва В.О. Яромій.

Першого дня було презентовано Програму для шкільного колективу, батьків, духовенства, представників громади, влади. У форматі «літаючого плакату» жваво обговорювалося питання про те, що кожна група ( учні, вчителі, батьки, адміністрація, громада) може зробити для того, щоб школа стала демократичною. А другого дня діагностували ситуацію в школі, ідентифікували як досягнення, так і проблеми та виклики, визначали можливі напрямки розвитку. На завершення зустрічі тренери резюмували: «Демократія в школі – це насамперед процес, а не результат. Але якщо, ви прагнете зробити свою школу більш демократичною, тоді нам разом потрібно відверто говорити про виклики та труднощі, бути готовими до змін та змінюватись самим…».

Програму реалізовує Європейський центр ім. Вергеланда за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Радою Європи, БО «Центр освітніх ініціатив» та ІСАР «Єднання».

Василь Яромій
Лісничий Підгородцівського лісництва