Національний природний парк «Сколівські Бескиди» запрошує…

В Бутивлянському лісництві (с.Коростів Сколівського району) почав діяти еколого-просвітницький центр, мета якого ознайомити відвідувачів парку з побутом бойківського краю, його сакральною архітектурою та культурою, а також з тваринним та рослинним світом цієї території.

Тут представлені елементи побуту бойків XIX-XX ст. Екскурсовод розповість відвідувачам про старовинні звичаї і обряди, цікаві пам’ятки архітектури та історії.

еколого-просвітницький центр у селі Коростів

За допомогою аплікацій із старовинних та сучасних фотографій можна порівняти різні архітектурні і природні об’єкти з віковою різницею приблизно 100 років.

Захоплюючою буде розповідь про життя тварин, зокрема ведмедя бурого та зубра європейського. Також можна вивчити анатомію рогів оленя благородного та козулі європейської, які представлені на стенді. Особливо цікавими є розповіді про ведмедя, який в геральдиці уособлює силу та витривалість. Саме ця тварина зображена на емблемі національного парку.

еколого-просвітницький центр у селі Коростів

Надзвичайно цікавим для дітей буде розглядати «Дерево-загадку», на якому зображено 10 фігур живих істот.

Приміщення еколого-просвітницького центру оформлено за допомогою лісових меблів.

Відвідувачі можуть придбати літературу та сувеніри на згадку про Сколівські Бескиди.

Вартість екскурсії складає – з дорослого - 5грн, для дітей – 3 грн.

Контактний телефон: (067) 701-60-38 (Фіцич Іван Миколайович)