Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Акція «Майбутнє лісу в твоїх руках» в дії

Майбутнє лісу в твоїх руках

Ліс не тільки дає життя, а й пише його історію. Треба тільки вміти вслухатись у своєрідну симфонію шуму дерев і вона багато про що розповість.

Щороку навесні на території України за ініціативи Державного агентства лісових ресурсів України проходить Акція «Майбутнє лісу в твоїх руках». Цьогоріч акція проводиться з 21 березня (Всесвітній день лісівництва) по 19 квітня (День Довкілля).

Мета акції – поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, ознайомлення та участь шкільної молоді у створенні нових лісів, надання можливості учнівській молоді та представникам громадськості взяти участь у роботах лісовідновлення та лісорозведення, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень як одного з основних компонентів збереження біорізноманіття та екологічної рівноваги на планеті та підвищення довіри громадськості до діяльності лісогосподарської галузі.

В рамках акції НПП «Сколівські Бескиди» проведе посадку лісових культур за участю тиса ягідного та озеленення садиб сільських рад. До проведення заходу будуть запрошені представники Львівського ОУЛМГ, представники Сколівської РДА, Сколівської райради, журналісти «Бойківської думки», учні Підгородцівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Одним із важливих аспектів формування власних поглядів учнівської молоді на проблеми, пов’язані з лісами нашої країни та можливі шляхи їх вирішення є проведення конкурсу на кращий дитячий твір та кращий дитячий малюнок з теми «Людина та ліс». Метою конкурсів є залучення учнівської молоді до відтворення та раціонального використання лісів, просвіти громадськості щодо життєвої необхідності у збереженні біорізноманіття.

Дуже велика увага буде приділена шкільній молоді! Лісівниками будуть проведені лекції в школах, практичні заняття з членами шкільних лісництв, перегляд тематичних відеофільмів про значення лісів у життєдіяльності людини, організовані походи школярів в лісництва та лісові розсадники, розповсюдження серед учасників акції листівки та буклети природоохоронного характеру. Також буде проведено виховні години для учнів молодших класів шкіл району на тему: «Людина та природа» та екскурсії по еколого-пізнавальних стежках з метою розширення еколого-лісівничої пропаганди, охорони та захисту лісів.

В рамках Акції планується провести посадку пам’ятного дуба в честь Героя України – жителя Сколівщини, який загинув на Майдані в м. Києві.

Ми упевнені, що акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» – це не просто пропаганда, дієвий важіль у процесі створення та збереження лісу.

Прес-служба НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі