Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Акції у День довкілля

В рамках Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» та Дня довкілля – 1 квітня 2017р. на території НПП «Сколівські Бескиди» та суміжних територіях було проведено такі роботи:

1. Проведено Акцію «Посади дерево миру» в урочищі «Альтана» Сколівського району, шляхом висадження 50 саджанців дуба звичайного за участю працівників Департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА;


2. Урочисто розпочато проведення Акції «Посади калину – символ України» на території господарської дільниці НПП «Сколівські Бескиди» за участю представників телеканалу ТРК Львів. При цьому висаджено у складі рекомендованої біогрупи 11 чагарників та 3 дерева. Такі біогрупи було створено ще і на території п’яти лісництв;

3. Продовжено облагородження території в урочищі «Колодка» Сколівського району. При цьому висаджено 270 кущів самшиту вічнозеленого у формі Герба – символа України, 15 саджанців ялівцю козачого, 10 ялин колючих. Напередодні тут було проведено акцію з прибирання даної території (прибрано 1 га території з якої вилучено 3м3 сміття) та висадження куртинами саджанців ялівцю козачого в кількості 60 шт. на схилі цього урочища за участю представників районної та обласної влади.
Продовжуємо розпочаті роботи в рамках акцій, про що щотижнево інформуємо громадськість шляхом оприлюднення на сайті https://skole.org.ua.

Прес служба
НПП "Сколівські Бескиди"

Коментарі