Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


27 вересня – Всесвітній день туризму

Всесвітній день туризму заснований Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації в 1979 році в іспанському місті Торремоліно і відзначається щорічно 27 вересня. Ця дата була обрана в зв'язку з тим, що в цей день в 1970 році був прийнятий Статут Всесвітньої туристської організації. Указом Президента від 21 вересня 1998 року було встановлено, що 27 вересня в Україні щорічно відзначатиметься День туризму.


Метою свята є пропаганда туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвиток зв'язків між народами різних країн. Він покликаний привернути увагу міжнародної спільноти до важливості туризму і його соціальному, культурному та економічному значенню.
День туризму - свято всіх, хто хоч раз відчув себе в ролі мандрівника, вибираючись з щоденної буденної суєти в ліс або на поле, на берег річки або озера, на море чи курорт, а також в інші місця, на які так багата наша улюблена земля! Подорожуючи люди пізнають світ – історію, культуру, звичаї своєї Батьківщини та інших країн. А отже, не лише відпочивають, а й збагачуються духовно.
Отже, майже всі ми – туристи. І Всесвітній день туризму, - це нагода привітати не лише працівників туристичної індустрії та затятих шанувальників відпочинку з важезним рюкзаком за плечима, а й одне одного. І побажати: якщо у Вас є заповітна мрія відвідати екзотичну країну чи якесь святе місце, випробувати свої сили в нелегкому поході чи поїхати у всесвітню подорож, - то нехай вона здійсниться!
Ласкаво запрошуємо відвідати Національний природний парк «Сколівські Бескиди», який славиться своїми унікальними ландшафтами, бурхливими водоспадами, кришталево-чистими ріками і потоками, мінеральними джерелами, багатою і унікальною флорою і фауною, численними історичними пам`ятками. Великою популярністю користується Державний історико-культурний заповідник «Тустань» - пам`ятка історії та культури, пам`ятка природи місцевого значення «Водоспад на р. Кам`янка», Озеро Журавлине (Мертве озеро) – єдине місце проростання на Сколівщині журавлини болотної. Особливо цінними об’єктами НПП є: гора Парашка -1268 м.н.р.м., росохацькі полонини, джерело Альберта, водоспад Гуркало.


До Ваших послуг екскурсії по еколого-пізнавальних стежках та маршрутах, короткотривалий відпочинок в рекреаційних зонах, відвідування цікавих рекреаційних об’єктів, ознайомлення з природою та етнокультурною спадщиною регіону. Побачивши всю неповторну красу Сколівських Бескид, у Вас залишаться приємні спогади та бажання повернутися сюди знову і знову.

Наталя Герц
провідний інженер з рекреаційного благоустрою
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі